یونولیت بسته بندی

یکی از مهمترین کاربرد های پلی استایرن انبساطی یا یونولیت استفاده جهت بسته بندی و استفاده از خاصیت ضربه پذیری این مواد است . در این کاربرد یونولیت در داخل قالب های از پیش ساخته تزریق میشود و به شکل قالب در می آید . مهمترین کاربرد این یونولیت ها صنایع بسته بندی لوازم خانگی و الکتریکی میباشد. یونولیت عمران گستر با برهمندی از جدیدترین و مجهز ترین دستگاه های قالبگیری آماده ارائه خدمات به مشتریا ن گرامی میباشد.


طراحی و ساخت قالب

اولین مرحله از تولید یونولیت بسته بندی طراحی قالب آن میباشد . در این مرحله مشتری با ارائه طرح ولیه از قالب و یا ارائه قطعه ای که قرار است در بسته بندی قرار بگیرد طرح اولیه خود را به کمک متخصصان قالب سازی عمران گستر آماده کرده و با توجه به دو پارامتر مهم تیراژ و زمان مشخص میکند که قالب چند کبیتی تولید شود. لازم به ذکر است که در صورت زیاد شدن تعداد کبیتی های هر قالب هزینه های سربار پرس کم تر شده و قطعه نهایی قیمت تمام شده کمتری خواهد داشت .

تولید قطعه بسته بندی

بعد از انجام شدن طراحی اولیه قالب و بدست آمدن وزن قطعه نهایی با توجه و تیراژ و زمان و وزن قطعه متخصصان عمران گستر قیمت قطعه را محاسبه کرده و به مشتری ارائه می کنند. لازم به ذکر است تولید قطعات یونولیتی با وزن کم و تیراژ کم به صرف نبوده و توجیه اقتصادی ندارد.

مراجل بررسی قیمت یونولیت بسته بندی

Hover Effect Style : Demo - 7